Galeria zdjęć

Kuter wędkarski Sea Angel – galeria

Organizujemy niezapomniane rejsy na dorsza


Wędkarstwo morskie od lat jest naszą pasją. Organizujemy profesjonalne, pełne wrażeń rejsy na dorsza. Jeśli chcesz poczuć namiastkę atmosfery towarzyszącej nam w czasie wypraw, zapraszamy dogalerii zdjęć i filmów.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze zdjęciami naszej wyremontowanej, nowocześnie wyposażonej jednostki Sea Angel. Uczestnikom wypraw zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort, jaki mogą zagwarantować tylko najwyższej klasy kutry wędkarskie. Organizowane przez nas rejsy na dorsza to niezapomniana przygoda dla każdego uczestnika wyprawy.

Kuter wędkarski Sea Angel miał przyjemność gościć już wielu zadowolonych śmiałków wypraw morskich. Znaleźli się wśród nich m.in. członkowie zespołu Dogbite, pozostawiając po sobie pamiątkę w postaci teledysku zrealizowanego na naszej jednostce.

Jeśli także chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę na kutrze wędkarskim, zapoznaj się z naszą ofertą wypraw morskich. Czekamy na nowych, żądnych wrażeń uczestników rejsów na dorsza!

VIDEO

Zdjęcia z rejsów na dorsza.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć naszej jednostki. Kuter wędkarski Sea Angel został gruntownie wyremontowany i nowocześnie wyposażony. Dzięki temu wszystkie wyprawy organizowane przez nas odbywają się w bezpiecznych i dogodnych dla uczestników warunkach. Doskonale przygotowana jednostka daje gwarancję udanego rejsu na dorsza.

Zapraszamy na pokład kutra wędkarskiego Sea Angel. Wypłyń z nami na pełne morze i weź udział w niezapomnianych rejsach na dorsza

IMG_0013IMG_0010sea angel dorsz 2,75 kgDSC00027DSC00020DSC00026DSC00025IMG_0250IMG_0247IMG_0251

 

IMG_0249